Azymut Restauracja & Pensjonat

Parkowe Centrum Wypoczynku WIDOK

Bryzgiel 7
16-304 Nowinka
tel.: +48 502 304588, +48 501 436967

Oferujemy szeroki zakres usług turystycznych: pokoje do wynajęcia, trzypoziomowe pole namiotowe, kamper park, restauracja WIDOK. Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcji turystycznych.

Położenie

Serce Wigierskiego Parku Narodowego

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia urokliwego zakątka Suwalszczyzny, położonego na południowym brzegu malowniczego jeziora Wigry, stanowiącego serce Wigierskiego Parku Narodowego. Z pagórków, z których zstępuje się w kierunku brzegu jeziora, rozpościera się zachwycający widok na malowniczą linię brzegową Wigier.

Wieś Bryzgiel otacza od południa gęsty las Puszczy Augustowskiej, nadając temu miejscu wyjątkową atmosferę. To tutaj, wśród przyrody, znajduje się WIDOK, gdzie oferujemy szeroki zakres usług turystycznych. Zapraszamy do delektowania się pięknem przyrody i korzystania z naszych atrakcji turystycznych.

Pięknie położony obiekt z pokojami w standardzie hotelowym

Do Państwa dyspozycji oddajemy urokliwy obiekt z pokojami utrzymanymi w standardzie hotelowym. Oferujemy 12 dwuosobowych pokoi, z których większość posiada tarasy z prywatnym trawiastym ogródkiem lub balkony, z których rozciąga się zachwycający widok na malownicze jezioro Wigry. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki oraz zapewniają dostęp do bezprzewodowego internetu.

W cenę zakwaterowania wliczone jest smaczne śniadanie. Stworzone przez nas warunki zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek, a piękne krajobrazy i bezpośredni kontakt z przyrodą Wigierskiego Parku Narodowego dostarczą niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i odkrycia piękna Wigierskiego Parku Narodowego.

Miejsca pod przyczepy kempingowe i namioty

Oferujemy Państwu atrakcyjne parcele dla kamperów, przyczep kempingowych oraz namiotów. Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy miejsca na trzech urokliwych trawiastych tarasach, z których rozciąga się malowniczy widok na jezioro Wigry. Każdy z tarasów dostępny jest dla samochodów, a wszystkie parcele posiadają możliwość podłączenia do energii elektrycznej.

Nasz teren kempingowy oferuje wysoki standard sanitariatów, które wyposażone są w toalety, prysznice i umywalki z ciepłą wodą. Dostępne są również wyznaczone miejsca do mycia naczyń oraz pralnia wyposażona w pralkę i suszarkę. Z myślą o wygodzie naszych gości, przygotowaliśmy specjalistyczny punkt serwisowy Camper System, dedykowany dla kamperów i przyczep.

Ponadto, na terenie pola namiotowego znajduje się trawiasta plaża i niestrzeżone kąpielisko z pomostami. Zapewniamy również miejsce na ognisko, które możemy przygotować na zamówienie naszych gości. W dostosowanym pomieszczeniu dostępne są ogólnodostępne lodówki, telewizor oraz miejsca do gry w tenisa stołowego oraz bilard. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcji i cieszenia się komfortem podczas pobytu na naszym terenie kempingowym.

Tradycyjne, wiejskie potrawy i świeże lokalne produkty

Nasze potrawy są przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, dedykowanymi miłośnikom regionalnej kuchni. Nasza kuchnia opiera się na filozofii „slow food”, co oznacza, że nasi kucharze przywiązują wagę do korzystania z lokalnych produktów i staranności w procesie przygotowywania potraw.

Podczas delektowania się naszymi daniami, będziecie Państwo mieli okazję odkryć autentyczny smak wiejskich specjałów. Nasza oferta gastronomiczna to podróż kulinarna, gdzie tradycja, lokalność i staranne przygotowanie łączą się, tworząc wyjątkowe doznania smakowe.

Jak do nas trafić?

Camping, pole namiotowe, pokoje do wynajęcia

Poznaj wszystkich Członków SOT

Odsłon łącznie: 459|Odsłon dzisiaj: 8