Suwalski Park Krajobrazowy

Biuro Turystyczne SUWALSZCZYZNA

Image Paweł Zajdler
ul. Utrata 1 B (dworzec PKS)
16-400 Suwałki
tel. 602 361 387
mail: biuro.suwalszczyzna@op.pl

Poznaj Suwalszczyznę z Biurem Turystycznym SUWALSZCZYZNA. Oferujemy własne wycieczki po Suwalszczyźnie i nie tylko. Zorganizujemy  wycieczkę po naszym regionie według Waszych potrzeb. Organizujemy m.in. spływy kajakowe rzekami: Czarną Hańczą i Rospudą, a także rajdy rowerowe. Obsługujemy grupy: wycieczkowe, pielgrzymkowe, szkolne, firmowe. Sprzedajemy bilety lotnicze i autokarowe w komunikacji krajowej i zagranicznej.

Nasza oferta

Biuro Turystyczne SUWALSZCZYZNA

Biuro Turystyczne SUWALSZCZYZNA Image Paweł Zajdler powstało w 2013 roku. Od momentu założenia biura obsłużyliśmy już kilka tysięcy osób. Nasi klienci zawsze wracają zadowoleni.

Organizujemy przyjazdy na Suwalszczyznę, na Mazury i wyjazdy w inne strony w Polsce i za granicę – w dowolnie wskazane przez klientów – spełniając wszystkie życzenia: od rezerwacji transportu, poprzez profesjonalny program realizowany przez doświadczonych i licencjonowanych pilotów i przewodników, rezerwację hoteli z wyżywieniem i biletów do zwiedzanych obiektów oraz zapewniamy ubezpieczenie każdego uczestnika.

Pomożemy też w zwiedzaniu województwa podlaskiego m.in. w ramach programu „Poznajemy Podlaskie”.

Nasi klienci zwiedzali z nami też: Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię i Szwecję. Organizowaliśmy wyjazdy do Czech, Słowacji, Niemiec, Węgier, Włoch, Szwajcarii, Austrii, Ukrainy, Gruzji i Armenii.

Oferty pobytu na Suwalszczyźnie

Zapraszamy na przykładowe 1-dniowe wycieczki objazdowe po Suwalszczyźnie

  1. Tropem Jaćwingów: Suwałki – Szelment – Cisowa Góra (symbol Suwalskiego Parku Krajobrazowego) – Smolniki (najsłynniejszy punkt widokowy północnej Suwalszczyzny) – „Wisztyniec” trójstyk granic państwowych k. Wiżajn – Stańczyki (mosty zwane akweduktami północy) – Suwalski Park Krajobrazowy z jeziorem Hańcza (najgłębsze w Polsce) i Szurpiłami (jaćwieskie grodzisko obronne Zamkowa Góra) – Suwałki (trasa 92 km).
  2. I Ty możesz zostać Kamedułą: Suwałki – Wigry (Klasztor Pokamedulski + ew. rejs statkiem po jez. Wigry) – Sejny – Giby – Studzieniczna – Augustów – Suwałki (trasa 113 km)
  3. Wart Pac pałaca – Z wizytą u hrabiego Paca w pigułce: Suwałki – Dowspuda (pozostałości neogotyckiego pałacu z XIX w., zabytkowa kordegarda) – Augustów – Studzieniczna – Suwałki (trasa 92 km)

Jeśli temat historii Paców i pałacu w Dowspudzie koło Raczek bardziej Państwa zainteresuje proponujemy poznanie całego polsko-litewskiego szlaku kulturowego pn. „Dziedzictwo Rodu Paców”, od Warszawy (pałace Paców) do Wilna (dwa pałace i wiele kościołów, z najsłynniejszym pw. Św. Piotra i Pawła na Antokolu), przez Suwalszczyznę polską i litewską.

Poza programem zwiedzania atrakcji regionu na życzenie uczestników (za dodatkową opłatą) oferujemy możliwość organizacji degustacji kuchni regionalnej (obiad regionalny – np. kartacze, regionalne sery podpuszczkowe). Minimalna ilość uczestników – 4 osoby. Przejazdy samochodami osobowymi i/lub busami z uzgodnionego miejsca. Skontaktuj się nami po aktualne ceny.

Zapraszamy na aktywne zwiedzanie Suwalszczyzny

Spływy kajakowe Czarną Hańczą i Rospudą

Organizujemy jedno i wielodniowe spływy kajakowe sztandarowymi rzekami regionu. Zapewnimy wszystkie świadczenia według zapotrzebowania grupy. Współpracujemy z doświadczonym personelem.

Rajdy rowerowe i organizacja wypożyczenia rowerów

Organizujemy rajdy rowerowe według zapotrzebowania grup. Proponujemy rajdy pomiędzy Wigierskim Parkiem Narodowym i Suwalskim Parkiem Krajobrazowym oraz Mazurami. Polecamy rajdy szlakami regionu: Green Velo przez Królestwo Rowerowe „Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska”, Podlaskim Szlakiem Bocianim, Fortyfikacje Pozycji Granicznej (trójstyk granic – pacowska Dowspuda), Wokół Jeziora Wigry.

Pozostała oferta

Transport

Organizujemy wyjazdy busami i autokarami, w oparciu o transport zewnętrzny, w grupach już od 4 osób do grup liczących do 70 turystów.

Bilety

Bilety autobusowe – oferujemy bilety w komunikacji autobusowej na terenie Polski oraz do większości miast w Europie, współpracując z firmami: Żak, Ecolines oraz E-podróżnik.

Bilety lotnicze – oferujemy lotnicze do większości destynacji na świecie.

Zapraszamy do współpracy. Z naszym biurem „Suwalszczyzna” lepiej poznacie Suwalszczyznę.

Poznaj wszystkich Członków SOT

Odsłon łącznie: 113|Odsłon dzisiaj: 2