Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego informuje

Mając na uwadze liczne zapytania i uwagi ze strony potencjalnych turystów i gestorów bazy turystycznej, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego wychodzi z inicjatywą organizacji wydarzenia promującego wypoczynek w województwie podlaskim, ze szczególnym uwzględnieniem regionów przygranicznych.

Prezentując swoją ofertę, mogliby Państwo pokazać mieszkańcom stolicy (i nie tylko), że wypoczynek w województwie podlaskim jest bezpieczny, a atrakcje turystyczne czekają na odwiedzających.

Impreza odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2024 r. (2 dni) w Narodowym Instytucie Kultury i Dziedzictwa Wsi, ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie, w godzinach 11.00-18.00.

Zapewniamy stoły do wyłożenia swoich materiałów/produktów, natomiast jeśli chcą Państwo zaprezentować się z własną ladą, jest to możliwe.

Prezentacja podczas wydarzenia jest bezpłatna, a forma prezentacji zależy wyłącznie od Państwa inwencji. Ponieśliby Państwo jedynie koszt dojazdu do Warszawy.

Jeśli odczuwają Państwo spadek ilości turystów w Waszych obiektach i chcieliby skorzystać z możliwości zaprezentowania swojej oferty mieszkańcom stolicy i potencjalnym turystom, zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Wydarzenie odbędzie się w momencie zgłoszenia się odpowiedniej ilości chętnych podmiotów. W przeciwnym przypadku impreza nie odbędzie się.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o informacje mailową na adres: monika.laskowska@podlaskie.eu  lub  izabela.kononczuk@podlaskie.eu  do końca dnia 20.06.2024 r.

W razie pytań prosimy o kontakt: 85 66 54 489, 85 66 54 484, 85 66 54 485.

Facebook SOT

Odsłon łącznie: 147| Odsłon dzisiaj: 1