Gra terenowa na terenie SPK – zaproszenie

Stowarzyszenie Miłośników SPK „Kraina Hańczy” we współpracy z Suwalskim Parkiem Krajobrazowym zapraszają do udziału w grze terenowej „Fascynujący świat przyrody i kultury Suwalskiego Parku Krajobrazowego”.

Gra odbędzie się 20 lipca 2024 r. (sobota).

Start i meta zlokalizowane będą w Błaskowiźnie nad jeziorem Hańcza. Uczestnicy mają do wyboru dwa warianty tras: krótszą (ok. 5,5 km) i dłuższą (ok. 10 km). W trakcie przejścia na uczestników czekają zadania do wykonania. Odpowiedzi do zadań wpisuje się na kartę odpowiedzi. Od ogólnego czasu przejścia odejmowane są punkty za poprawnie rozwiązane zadania (1 min=1pkt). Wygrywa ta drużyna, która w sumie uzyska najmniej punków.

Gra terenowa w Suwalskim Parku Krajobrazowym

Zgłoszenia należy dokonać poprzez przesłanie wypełnionego formularza, pobranego ze strony www.spk.org.pl na adres e-mail: kraina.hanczy@gmail.com do 18 lipca 2024 r. Po przesłaniu formularza należy oczekiwać na potwierdzenie zgłoszenia przez organizatora. Nie ma możliwości zapisania się w dniu gry.

Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Regulamin gry do pobrania TUTAJ

Osoby ze specjalnymi potrzebami potrzebami mogą zgłaszać się do 12 lipca.

Zadanie „Fascynujący świat przyrody i kultury Suwalskiego Parku Krajobrazowego – gra terenowa” dofinansowane jest przez Województwo Podlaskie.

Facebook SOT

Odsłon łącznie: 269| Odsłon dzisiaj: 1