Suwalska Organizacja Turystyczna

powstała w 2006 roku. Zrzesza osoby prawne i fizyczne zainteresowane promocją Suwalszczyzny w Polsce i za granicą.Udziejek 18, 16-404 Jeleniewo

tel: 888 632 335
E-mail: twierdza.jacwingow@gmail.com
www.twierdzajacwingow.pl
facebook.com/twierdzajacwingow

Oferta:

Park Linowy Twierdza Jaćwingów znajduje się w sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Górą Zamkową a Górą Cisową, nad samym jeziorem Jeglówek.  Park jest częścią całego kompleksu lasów, łąk i stawów, które tworzą Folwark Ordonówka. 

Twierdza Jaćwingów to 4 trasy linowe pełne ciekawych atrakcji, które tworzą swoiste tory przeszkód zawieszonych na drzewach. Najwyżej zawieszone trasy znajdują się na wysokości 15 metrów nad ziemią.  Park Linowy obejmuje 4 trasy linowe o różnym stopniu trudności:

trasa zielona

- przeznaczona dla najmłodszych

trasa niebieska

- trasa o średnim stopniu trudności

trasa czerwona

- trasa najtrudniejsza i wymagająca sprawności fizycznej

trasa żółta

- (zjazd tyrolski) ? 420 metrowy zjazd na linie

Park Linowy Twierdza Jaćwingów jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku, zabawy oraz spędzania wolnego czasu dla całej rodziny. Natura, świeże powietrze, wolność i adrenalina  - to właśnie znajdziesz po wejściu do tajemniczego lasu. Nie potrzebujesz  żadnego specjalistycznego sprzętu. Przed wejściem na trasy otrzymasz profesjonalny sprzęt alpinistyczny. Przejście atrakcji nie wymaga żadnych super umiejętności czy super mocy. Wystarczą chęci. Park Linowy jest atrakcją dla osób w każdym wieku, bez względu na płeć.


Organizujemy:

urodziny dla dzieci

wieczory panieńskie i kawalerskie

sesje narzeczeńskie/ślubne

imprezy integracyjne dla firm

wycieczki szkolne

pobyty dla grup zorganizowanych

Oferujemy również vouchery prezentowe, które są świetnymi upominkami na urodziny, rocznicę ślubu, dla narzeczonego lub narzeczonej oraz z okazji świąt i innych uroczystości.Dodatkowymi atrakcjami jakie oferujemy na terenie Folwarku Ordonówka jest pływanie łódką po jeziorze Jeglówek, strzelanie z łuku, trampolina, wzięcie udziału w grze terenowej oraz rozpalenie ogniska czy grilla.

Aktualne godziny otwarcia można znaleźć na naszej stronie www.twierdzajacwingow.pl

Cennik:

trasa zielona 20 zł

trasa niebieska 25 zł
trasa czerwona 30 zł
trasa żółta 25 zł

Na terenie Folwarku Ordonówka znajduje się bezpłatny parking. 

Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. 

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie na stronie internetowej www.twierdzajacwingow.pl

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych