Suwalska Organizacja Turystyczna

powstała w 2006 roku. Zrzesza osoby prawne i fizyczne zainteresowane promocją Suwalszczyzny w Polsce i za granicą.Na tegorocznych Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2017 w Warszawie w dniach 16-19 marca, Suwalska Organizacja Turystyczna była jednym z 3 podwystawców na stoisku Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (woj. podlaskiego). Sąsiadowaliśmy ze stoiskiem Augustowskiej OT, prezentującej oferty Kanału Augustowskiego. Północna Suwalszczyzna prezentowała się na nich po raz pierwszy. W obsługę stoiska na targach aktywnie włączyli się członkowie Suwalskiej OT: Starostwo Powiatowe w Suwałkach,WOSiR Szelment” Spółka z o.o., Przedsiębiorstwo Turystyczne „ROSPUDA”, Pensjonat „Folwark HUTTA”, Hotel LOFT 1898 w Suwałkach.

Dzięki organizacji wspólnego wyjazdu busem z Suwałk w sobotę – 18 marca - targi te mogły odwiedzić zainteresowane podmioty z Suwałk i okolic.

Targi WIATR i WODA są największą imprezą wystawienniczą sportów wodnych i rekreacji w Polsce, są ważnym wydarzeniem na rynku europejskim. Na targach swoje produkty zaprezentowało ponad 430 firm oferujących sprzęt i akcesoria ze wszystkich dziedzin aktywnego wypoczynku i sportów związanych z wodą: żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa czy nurkowania. Znaczący procent wystawców stanowiły firmy z zagranicy. Targi odwiedziło ponad 27 tys. osób.

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych