Suwalska Organizacja Turystyczna

powstała w 2006 roku. Zrzesza osoby prawne i fizyczne zainteresowane promocją Suwalszczyzny w Polsce i za granicą.Szanowni Państwo, 

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w pierwszym z serii cyklicznych spotkań pt. "Podlaskie Let's Go Outside", które odbędzie się 8 lutego br. w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1, o godzinie 17:00 (wstęp wolny).  

Wydarzenie o luźnej formule, który ma za zadanie kształcić, otwierać ludzi na nowe doświadczenia, dostarczać bezcennych wspomnień, odkrywać to, co w województwie podlaskim jest jeszcze nieodkryte oraz docenić to, co niedoceniane. Ciekawi goście, towarzyszące spotkaniom projekcje filmów, wystawy fotografii oraz konkursy, mają za zadanie przybliżyć mieszkańcom Białegostoku i okolic walory turystyczne regionu.  

Tematem pierwszego spotkania będzie Suwalszczyzna, a o swoich niezwykłych doświadczeniach, pieszych wycieczkach, zimowych szaleństwach na śniegu i nie tylko opowiedzą dr Maciej Ambrosiewicz - Kierujący Zespołem Muzeum Wigier w Wigierskim Parku Narodowym i  Paweł Żuk - Prezes WOSiR Szelment oraz Przedstawiciele Suwalskiej Organizacji Turystycznej.  

Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa fotografii dedykowanych Suwalszczyźnie.   

Spotkania cykliczne pt. "Podlaskie Let's Go Outside" będą odbywały w miesięcznych odstępach, w każdy drugi czwartek miesiąca, a ostatnie zaplanowane jest na grudzień 2018. Każde z nich dedykowane będzie konkretnemu regionowi w obrębie województwa podlaskiego. 

bn201802051631081.png

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych