Suwalska Organizacja Turystyczna

powstała w 2006 roku. Zrzesza osoby prawne i fizyczne zainteresowane promocją Suwalszczyzny w Polsce i za granicą.W dniach 24-25.10.2019 zapraszamy do suwalskiego Parku Naukowo-Technologicznego Polska Wschód na IV Forum Biznesowe Pogranicza Tourism - Industry – Hotels.

Tegoroczne spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom, inwestorom branży turystycznej - przede wszystkim organizatorom turystyki i eventów, gestorom branży hotelarskiej, turystyki prozdrowotnej, innym podmiotom działającym w tym segmencie gospodarki, ale też przedstawicielom administracji rządowej, samorządowej, organizacjom pozarządowym, szkołom z profilem turystycznym i gastronomicznym. Zapowiadają się podmioty turystyczno-hotelarskie z sąsiednich krajów (Litwy, Białorusi). Poza ciekawymi wystąpieniami i debatami (warto zapoznać się z agendą – najaktualniejsza na stronie Forum), także spotkania B2B, promocja ofert i wystawy fotograficzne, w tym wystawa Top Ziemi Suwalskiej.

Ofertę członków Suwalskiej Organizacji Turystycznej i zaprzyjaźnionych podmiotów można będzie znaleźć na 1 piętrze, przy sali konferencyjnej.

Ponadto w programie Forum są goście specjalni:
Jakub Porada - dziennikarz telewizyjny i radiowy, m.in. program „POKAŻ NAM ŚWIAT” TVN24 BIS;
Aleksander Dobra - polski podróżnik, kajakarz, laureat tytułu „Podróżnik Roku 2015” od „National Geographic”; jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki.

Zachęcamy do rejestracji na stronie www.forumpogranicza.pl - szczególnie, gdy poszukuje się partnerów podczas B2B.


 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

Top Ziemi Suwalskiej

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych