Suwalska Organizacja Turystyczna

powstała w 2006 roku. Zrzesza osoby prawne i fizyczne zainteresowane promocją Suwalszczyzny w Polsce i za granicą.Certyfikat POT dla szlaku rowerowego GREEN VELO – w konkursie „Najlepszy produkt turystyczny 2016”

Województwo podlaskie wraz z czterema pozostałymi województwami Polski Wschodniej (warmińsko-mazurskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie) zostało uhonorowane prestiżowym certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2016 r. za GREEN VELO Wschodni Szlak Rowerowy. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 17 lutego br. w ramach targów turystycznych Tour Salon w Poznaniu, podczas których województwo podlaskie prezentowało potencjał turystyczny regionu. Certyfikat 2016 dla województwa podlaskiego z rąk p.o prezesa POT Bartłomieja Walasa odebrali Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Bogdana Dyjuk i z-ca Departamentu Edukacji, Sportu i Turystyki UMWP Paweł Jessa.

Certyfikat dla „Najlepszego Produktu Turystycznego” to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Co roku przyznawany jest także Złoty Certyfikat - nagroda dla produktu, który już wcześniej zdobył Certyfikat POT i dalej ulepsza ofertę oraz podnosi jakość swoich usług. Złoty Certyfikat 2016 otrzymała „Industriada”, czyli Święto Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.

Za: WrotaPodlasia.pl

źródło: http://www.wrotapodlasia.pl/pl/turystyka/turystyka_rekreacja/wojewodztwo-podlaskie-z-turystycznym-oskarem.html

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych