Suwalska Organizacja Turystyczna

powstała w 2006 roku. Zrzesza osoby prawne i fizyczne zainteresowane promocją Suwalszczyzny w Polsce i za granicą. • Powiat Suwalski zaprasza do Dowspudy na nowy, rozbudowany plac zabaw i siłownię zewnętrzną.

  Powiat Suwalski zaprasza do Dowspudy na nowy, rozbudowany plac zabaw i siłownię zewnętrzną.

  Powiat Suwalski inwestycję w ramach  realizacji operacji pn. "Rozbudowa infrastruktury sportowo – rekreacyjnej przy zespole parkowo – pałacowym w Dowspudzie" w ramach Programu Rozwoju Obszarów wiejskich 2014 – 2020.


 • Podsumowanie kajakowych wydarzeń nad Wigrami
 • Budowa Miejsca Obsługi Rowerowej (MOR) w zespole parkowo - pałacowym w Dowspudzie.

  Powiat Suwalski rozpoczął realizację projektu „Odpoczynek i rekreacja w obszarze zabytkowego zespołu parkowo - pałacowego  w Dowspudzie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej. Przedsięwzięcie było rekomendowane do dofinansowania przez Suwalsko – Sejneńską Lokalną Grupę Działania. 


 • 12 – 13 maja 2018 Aktywna Majówka nad Wigrami

  Suwalska Organizacja Turystyczna wspólnie z partnerami: Wigierskie Stowarzyszenia Turystyczne,  Wigierski Park Narodowy, Fundacja Wigry Pro, firma KayakZone i pozostałymi partnerami zapraszają na Aktywną Majówkę nad Wigrami (weekend 12 i 13 maja 2018).

   

  12 maja/ sobota – dzień wodny (8:30 – 20:00)

   

  Najważniejszymi elementami tego dnia – Pikniku kajakowego  –  są:

  1.  Wigierski Maraton Kajakowy (Jezioro Wigry – Czarna Hańcza); 
  2. Wielki Test Kajaków i premiera nowego kajaka z Suwalszczyzny: Caribou Kayak Adventure
   (prezentacja k. 50 różnych typów kajaków i kanadyjek.)

 • Spotkanie turystyczne z otwarciem wystawy „Top Ziemi Suwalskiej”

  W piątkowe popołudnie - 16 marca 2018 r. – w suwalskim Hotelu LOFT 1898 ***, odbyło się otwarcie wystawy pt. „Top Ziemi Suwalskiej”, zorganizowanej przez członków Suwalskiej Organizacji Turystycznej. 

 • Zaproszenie na otwarcie wystawy „Top Ziemi Suwalskiej” do Hotelu LOFT

   


  Na najbliższy piątek - 16 marca 2018 r. - współorganizatorzy wydarzenia Suwalska Organizacja Turystyczna i suwalski Hotel LOFT***, a także Powiat Suwalski i Gmina Suwałki, zapraszają na otwarcie wystawy pt. „Top Ziemi Suwalskiej”. Rozpoczęcie o godz. 17:00, w sali konferencyjnej hotelu LOFT 1898*** w Suwałkach. Wydarzenie objęte jest patronatem Starosty Suwalskiego i Gminy Suwałki.

 • TOP ZIEMI SUWALSKIEJ - wystawa o północnej Suwalszczyźnie w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku

  Wczoraj, 8 lutego, w białostockiej Operze i Filharmonii przy siedzibie Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej odbył się wernisaż wystawy fotograficzna pn. TOP ZIEMI SUWALSKIEJ przygotowanej przez Suwalską Organizację Turystyczną.

 • Podlaskie Let's Go Outside

  Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w pierwszym z serii cyklicznych spotkań pt. "Podlaskie Let's Go Outside", które odbędzie się 8 lutego br. w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1, o godzinie 17:00 (wstęp wolny).  

  Więcej
 • Pierwszy kolekcjonerski znaczek turystyczny na Suwalszczyźnie

  Trójstyk granic Polski, Litwy i Rosji (Obwodu Kaliningradzkiego) w Bolciach, gm. Wiżajny, został właśnie włączony w system kolekcjonerskich znaczków turystycznych, funkcjonujący w wielu krajach Europy i w USA.

  Więcej na stronie powiatu suwalskiego >>

 • Podsumowanie sezonu turystycznego 2017

  Zarząd Suwalskiej Organizacji Turystycznej oraz Wigierski Park Narodowy zapraszają na spotkanie – podsumowanie sezonu turystycznego 2017 i prezentację wybranych założeń na sezon 2018 - które odbędzie się 28 listopada 2017 (wtorek) w siedzibie Wigierskiego Parku Narodowego w Krzywem (sala konferencyjna na parterze).


  Więcej
 • Nasi wśród najlepszych

  Wigierski PN został laureatem III miejsca w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2017 – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej, etap regionalny (województwo podlaskie). Dzięki temu został zgłoszony do etapu ogólnopolskiego, który zostanie rozstrzygnięty 27 października.  Ponadto produkt turystyczny pn. „Wigierski Park Narodowy przyjazny turystom aktywnym” wystartuje też w  głosowaniu internautów. Liczmy na Wasze głosy wspierające, a Parkowi serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za zwycięstwo w etapie ogólnopolskim.

 • Podlaskie na weekend

  Zapraszamy do zapoznania się z nową publikacją  Podlaskiej ROT „Podlaskie na weekend”. 

  Rozdział dotyczący Północnej Suwalszczyzny powstał na podstawie materiałów opracowanych przez Suwalską Organizację Turystyczną i przekazanych Podlaskiej ROT. Szkoda, że wydawca zapomniał o tym wspomnieć.


  Publikacja służy jako materiał promocyjny województwa na targach turystycznych, w których uczestniczy PROT. Przygotowujemy się do materiału z ofertą zimową. 

  Więcej
 • Piknikowo rowerowo w Szelmencie

  Ubiegłą sobotę, 9 września, przy wreszcie pięknej słonecznej pogodzie można było z przyjemnością spędzić w Szelmencie podczas rowerowego pikniku zorganizowanego przez Suwalską Organizację Turystyczną i Klub Rowerowy MTB Suwałki, przy współpracy z „WOSIR Szelment” Sp. z o.o. 

  Więcej
 • Najlepszy Produkt Turystyczny

  Rusza XV edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej"


  Przed nami kolejna edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny. Już po raz piętnasty Polska Organizacja Turystyczna wręczy Certyfikaty Najlepszym Produktom Turystycznym.

  10 lipca 2017 roku rozpoczęła się rekrutacja do  konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”.


  więcej na www.podlaskieit.pl

 • Piknik rowerowy - desant na Jesionową Górę

  Piknik Rowerowy w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo
  9 września 2017 (sobota)
  teren Ośrodka WOSiR Szelment

  Suwalska Organizacja Turystyczna i Klub Rowerowy MTB Suwałki  w sobotę 9 września 2017 zapraszają na „Piknik Rowerowy w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo”. Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka WOSIR Szelment. Jej głównym elementem są zawody rowerowe MTB na ciekawej i widowiskowej trasie od podnóża po szczyt Jesionowej Góry...

  Więcej
 • Walnego Zebrania Członków SOT - wybory władz

  Podczas sprawozdawczo-wyborczego Walnego Zebrania Członków Suwalskiej Organizacji Turystycznej,które odbyło się 21 czerwca 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzywem, zebrani dokonali wyboru  władz na 5-tą kadencję działalności organizacji


  Więcej
 • Piknik rowerowy w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo

  26 maja, w gościnnych progach Urzędu Gminy w Suwałkach, podpisana została umowa wsparcia (dotacji) organizacji wydarzenia pn. Piknik rowerowy w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo

  Więcej
 • Majówka 2017 na Suwalszczyźnie
  Jak co roku piękna północna Suwalszczyzna – kraina jezior, rzek, lasów i malowniczych krajobrazów - zaprasza wszystkich w swoje gościnne progi. Warto aktywnie spędzić tutaj tych kilka majowych dni – zapraszamy serdecznie. Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi ofertami, w tym Wigierskiego Parku Narodowego, Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Doliny Rospudy.

  Więcej
 • Powiat Suwalski i Suwalska OT na warszawskich targach WIATR i WODA 2017

  Powiat Suwalski i Suwalska OT na warszawskich targach WIATR i WODA 2017

  Na tegorocznych Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2017 w Warszawie w dniach 16-19 marca, Suwalska Organizacja Turystyczna była jednym z 3 podwystawców na stoisku Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (woj. podlaskiego).


  Więcej
 • Suwalska OT na targach Wiatr i Woda 2017 w Warszawie

  Na tegorocznych Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2017 w Warszawie w dniach 16-19 marca, Suwalska Organizacja Turystyczna będzie jednym z 3 podwystawców na stoisku Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (woj. podlaskie)

  Więcej
Strona z 4

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych