Suwalska Organizacja Turystyczna

powstała w 2006 roku. Zrzesza osoby prawne i fizyczne zainteresowane promocją Suwalszczyzny w Polsce i za granicą. • Zaproszenie na otwarcie wystawy „Top Ziemi Suwalskiej” do Hotelu LOFT

   


  Na najbliższy piątek - 16 marca 2018 r. - współorganizatorzy wydarzenia Suwalska Organizacja Turystyczna i suwalski Hotel LOFT***, a także Powiat Suwalski i Gmina Suwałki, zapraszają na otwarcie wystawy pt. „Top Ziemi Suwalskiej”. Rozpoczęcie o godz. 17:00, w sali konferencyjnej hotelu LOFT 1898*** w Suwałkach. Wydarzenie objęte jest patronatem Starosty Suwalskiego i Gminy Suwałki.

 • TOP ZIEMI SUWALSKIEJ - wystawa o północnej Suwalszczyźnie w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku

  Wczoraj, 8 lutego, w białostockiej Operze i Filharmonii przy siedzibie Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej odbył się wernisaż wystawy fotograficzna pn. TOP ZIEMI SUWALSKIEJ przygotowanej przez Suwalską Organizację Turystyczną.

 • Podlaskie Let's Go Outside

  Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w pierwszym z serii cyklicznych spotkań pt. "Podlaskie Let's Go Outside", które odbędzie się 8 lutego br. w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1, o godzinie 17:00 (wstęp wolny).  

  Więcej
 • Pierwszy kolekcjonerski znaczek turystyczny na Suwalszczyźnie

  Trójstyk granic Polski, Litwy i Rosji (Obwodu Kaliningradzkiego) w Bolciach, gm. Wiżajny, został właśnie włączony w system kolekcjonerskich znaczków turystycznych, funkcjonujący w wielu krajach Europy i w USA.

  Więcej na stronie powiatu suwalskiego >>

 • Podsumowanie sezonu turystycznego 2017

  Zarząd Suwalskiej Organizacji Turystycznej oraz Wigierski Park Narodowy zapraszają na spotkanie – podsumowanie sezonu turystycznego 2017 i prezentację wybranych założeń na sezon 2018 - które odbędzie się 28 listopada 2017 (wtorek) w siedzibie Wigierskiego Parku Narodowego w Krzywem (sala konferencyjna na parterze).


  Więcej
 • Nasi wśród najlepszych

  Wigierski PN został laureatem III miejsca w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2017 – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej, etap regionalny (województwo podlaskie). Dzięki temu został zgłoszony do etapu ogólnopolskiego, który zostanie rozstrzygnięty 27 października.  Ponadto produkt turystyczny pn. „Wigierski Park Narodowy przyjazny turystom aktywnym” wystartuje też w  głosowaniu internautów. Liczmy na Wasze głosy wspierające, a Parkowi serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za zwycięstwo w etapie ogólnopolskim.

 • Podlaskie na weekend

  Zapraszamy do zapoznania się z nową publikacją  Podlaskiej ROT „Podlaskie na weekend”. 

  Rozdział dotyczący Północnej Suwalszczyzny powstał na podstawie materiałów opracowanych przez Suwalską Organizację Turystyczną i przekazanych Podlaskiej ROT. Szkoda, że wydawca zapomniał o tym wspomnieć.


  Publikacja służy jako materiał promocyjny województwa na targach turystycznych, w których uczestniczy PROT. Przygotowujemy się do materiału z ofertą zimową. 

  Więcej
 • Piknikowo rowerowo w Szelmencie

  Ubiegłą sobotę, 9 września, przy wreszcie pięknej słonecznej pogodzie można było z przyjemnością spędzić w Szelmencie podczas rowerowego pikniku zorganizowanego przez Suwalską Organizację Turystyczną i Klub Rowerowy MTB Suwałki, przy współpracy z „WOSIR Szelment” Sp. z o.o. 

  Więcej
 • Najlepszy Produkt Turystyczny

  Rusza XV edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej"


  Przed nami kolejna edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny. Już po raz piętnasty Polska Organizacja Turystyczna wręczy Certyfikaty Najlepszym Produktom Turystycznym.

  10 lipca 2017 roku rozpoczęła się rekrutacja do  konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”.


  więcej na www.podlaskieit.pl

 • Piknik rowerowy - desant na Jesionową Górę

  Piknik Rowerowy w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo
  9 września 2017 (sobota)
  teren Ośrodka WOSiR Szelment

  Suwalska Organizacja Turystyczna i Klub Rowerowy MTB Suwałki  w sobotę 9 września 2017 zapraszają na „Piknik Rowerowy w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo”. Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka WOSIR Szelment. Jej głównym elementem są zawody rowerowe MTB na ciekawej i widowiskowej trasie od podnóża po szczyt Jesionowej Góry...

  Więcej
 • Walnego Zebrania Członków SOT - wybory władz

  Podczas sprawozdawczo-wyborczego Walnego Zebrania Członków Suwalskiej Organizacji Turystycznej,które odbyło się 21 czerwca 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzywem, zebrani dokonali wyboru  władz na 5-tą kadencję działalności organizacji


  Więcej
 • Piknik rowerowy w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo

  26 maja, w gościnnych progach Urzędu Gminy w Suwałkach, podpisana została umowa wsparcia (dotacji) organizacji wydarzenia pn. Piknik rowerowy w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo

  Więcej
 • Majówka 2017 na Suwalszczyźnie
  Jak co roku piękna północna Suwalszczyzna – kraina jezior, rzek, lasów i malowniczych krajobrazów - zaprasza wszystkich w swoje gościnne progi. Warto aktywnie spędzić tutaj tych kilka majowych dni – zapraszamy serdecznie. Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi ofertami, w tym Wigierskiego Parku Narodowego, Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Doliny Rospudy.

  Więcej
 • Powiat Suwalski i Suwalska OT na warszawskich targach WIATR i WODA 2017

  Powiat Suwalski i Suwalska OT na warszawskich targach WIATR i WODA 2017

  Na tegorocznych Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2017 w Warszawie w dniach 16-19 marca, Suwalska Organizacja Turystyczna była jednym z 3 podwystawców na stoisku Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (woj. podlaskiego).


  Więcej
 • Suwalska OT na targach Wiatr i Woda 2017 w Warszawie

  Na tegorocznych Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2017 w Warszawie w dniach 16-19 marca, Suwalska Organizacja Turystyczna będzie jednym z 3 podwystawców na stoisku Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (woj. podlaskie)

  Więcej
 • Promocja albumu Bożeny i Jana Walencików

  SAGA PRASTAREJ PUSZCZY

  OPOWIEŚĆ FILMOWA

  10 marca 2017r., g.17:00, Sala Kamedulska, Hotel LOFT 1898, Suwałki, ul. K. Pułaskiego 24K

  Więcej
 • Certyfikat POT dla szlaku rowerowego GREEN VELO

  Certyfikat POT dla szlaku rowerowego GREEN VELO

  Certyfikat POT dla szlaku rowerowego GREEN VELO – w konkursie „Najlepszy produkt turystyczny 2016”

  Województwo podlaskie wraz z czterema pozostałymi województwami Polski Wschodniej (warmińsko-mazurskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie) zostało uhonorowane prestiżowym certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2016 r.


  Więcej
 • 3 miejsce w kategorii "Informatory krajoznawcze i foldery"

  Przewodnik "Rowerem po Wigierskim Parku Narodowym" (autorzy: Jarosław Borejszo i Barbara Perkowska) oraz "Informator dla odwiedzających Wigierski Park Narodowy" (autor: Barbara Perkowska) zajęły 3 miejsce w kategorii "Informatory krajoznawcze i foldery" na 25 Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej w dniu 18 lutego 2017 r. w Poznaniu.

  Organizatorami konkursu były: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.


 • Weekend za pół ceny

  Dołącz do akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” – II edycja.

  Tylko do 7 marca możecie zgłosić  swoje oferty do akcji  “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” – II edycja.Tym razem akcja ma zachęcić do przyjazdu do regionu w okresie wczesnowiosennym – na weekend 31 marca do 2 kwietnia 2017 r.

  Więcej
 • Suwalski Park Krajobrazowy i WOSiR Szelment - nagrodzone

  Suwalski Park Krajobrazowy i WOSiR Szelment - nagrodzone

  Suwalski Park Krajobrazowy i WOSiR Szelment sp. z o.o. nagrodzeni Certyfikatem Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej za Najlepszy Produkt Turystyczny 

  Certyfikaty:

  1. Suwalski Park Krajobrazowy - Suwalski Park Krajobrazowy

  2. WOSiR Szelment sp z.o.o. - WOSiR Szelment sp z.o.o.

  3. XXI Mistrzostwa w Pływaniu na Byle Czym w Augustowie z Polskim Radiem Białystok - Augustowskie Placówki Kultury

  Więcej
Strona z 3

Strony ONAVI.plTworzenie stron internetowych